O uplynulém víkendu si U8 fotbalu užila víc než dost.

Foto: Zuzana Syřínková

Tomáš Šulc | 30.11.2017 | přečteno 205x

"K již domluvenému nedělnímu fotbalovému zápolení se nám přidala možnost aktivně se podílet na trenérském školení, které probíhalo v Kolíně na 5.ZŠ.

Kluci si tak vyzkoušeli trénink ing.Kormaníka pod dozorem asi čtyřicítky trenérů. Po této, téměř dvouhodinové akci bylo domluveno utkání s klukama z Poděbrad U9 a to nás tak bavilo, že utkání skončilo až po dalších 2,5 hodinách. V pravdě musím říct, že to bylo perfektní a kluci hráli super fotbal. Výsledná prohra byla jen o gól, kdy jsme navíc často inkasovali z poloviny hřiště po nákopu do prázdné branky. Tým Poděbrad byl ale perfektní soupeř, byla to vážně skvělá hra.

V neděli nás pak čekal venkovní souboj na kolínské UMT s týmem Nymburku a Braníku. V nominaci tak byl každý kolínský hráč, který mohl nastoupit. Přesto, že se do zápasu dostal každý, kluci dokazují, že se herně dotahují na své šikovnější spoluhráče a naopak, zkušenější spoluhráči dokazují přidávat nadstavbu v chytrém řešení situací. Přechod jeden na jednoho už začíná být prováděný v rychlosti, plynule, využívá se šířka hřiště, změna pohybu. Velmi hezky nám to začíná zvládat Hamplik, ještě víc zdravé agresivity pro zisk míče a dostávat se včas za balón ale musím ho za víkendové představení moc pochválit. Byla to skvělá přetahovaná, tým Bráníku přijel s tím nejlepším co má (spousta hráčů ze Slavie) a přesto, prohře navzdory, nebylo taháno za kratší konec a obě utkání byla velice vyrovnaná. Tým Nymburku pak opět přispěl velkou kvalitou a pro nás to byl vážně skvěle strávený víkend. Uvedl trenér Michal Pluhař.

Skupina trenéra Luboše:

- Nymburk B 9:0,

góly: 3x Maty Kuta, 2x Jirka Zahrádka, 1x Máca , 1x Domča Hovorka, 1x Adam Kolář, 1x Vojta Junek.

- Nymburk A 5:0,

góly: 3x Jirka Zahrádka , 1x Vojta Junek , 1x Adam Kolář

- Nymburk A 4:1,

góly: 1x Vojta Junek, 1x Jirka Zahrádka, 1x Maty Kuta, 1x Domča Hovorka

- Braník 3:5,

góly: 1x Domča Hovorka, 1x Jirka Zahrádka, 1x Maty Kuta

Skupina trenéra Radka:

- Braník 3:8,

góly 3 x Maty H.

- Nymburk A 5:3,

góly 1 x Maty H., 2 x Radim S., 1 x Ondra Š., 1 x Denis V.

- Nymburk A 6:5,

góly 1 x Maty H., 2 x Radim S., 1 x Ondra Š., 2 x Filda Č.

- Nymburk B 7:2,

góly 1 x Maty H., 2 x Radim S., 1 x Filda Č., 2 x Denis V., 1 x Honzik H.

U8 - Poděbrady U9 - 11:12,

góly 2 x Sam K., 1 x Adam K., 2 x Denis D., 1 x Honzik H., 5 x Maty H.

Diskuze k článku