ROZHOVOR: STŘELEC PODZIMU – PEPA JANECKÝ

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 13.12.2017 | přečteno 634x

Do kolínského „A“ týmu přišel teprve v letním přestupovém období. V podzimní části patřil ke klíčovým hráčům našeho mužstva a nastřílel největší počet branek. Jedná se o 26letého rodáka z Přelouče Josefa Janeckého. Co nám prozradil nejen o jeho střelecké podzimní aktivitě?

K týmu jsi se připojil během letní pauzy. Jak se ti prozatím v Kolíně líbí?

„V Kolíně se mi libí. Je tam super parta, zázemí, trenéři. Jsem spokojen.“

Na podzim jsi nastřílel 10 branek, čímž jsi si zasloužil titul nejlepšího střelce našeho týmu. Jak vnímáš svojí střeleckou produktivitu?

„Padalo mi to tam, za co jsem rád, ale je to díky spoluhráčům, kteří mě do těch šancí dokážou dostat.“

Kterou branku bys z nich považoval za svou nejhezčí a nejcennější?

„Vážím si všech branek, ale nejcennější byly ty, které nám přinesly body. Nejhezčí nějak neřeším, hlavně, že to tam spadne :)“

Jak hodnotíš uplynulou část Divize z pohledu hráče?

„Asi bych byl spokojenější, kdybychom měli o pár bodů víc, ale jinak převládá spokojenost.“

Je před vámi zimní pauza, ve které vás čeká včetně spousty dřiny i několik přátelských zápasů. Těšíš se na to?

„Za sebe musím říct, že mi to nikdy moc nevadilo. Co člověk za ty dva měsíce natrénuje, tak z toho pak žije celý rok.“

Co očekáváš od jarní části Divize?

„6. Čekají nás určitě těžké zápasy jako na podzim, ale věřím, že se na ně během zimní přípravy dobře připravíme a sezonu zakončíme na co nejlepším místě.“