U11: Vítězství na turnaji pro kategorii U13

Foto: Tomáš Bruner

Tomáš Šulc | 29.01.2018 | přečteno 256x

28.1.2018, turnaj 2005, Říčany

á 12min.

"Ty rozdíly ve fyzičnu byly obrovské a při některých zákrocích mě bylo úzko a bál jsem se o kluky, aby nedošlo ke zranění. I když se jednalo "jen" o lokální turnaj, přece jenom hrát proti o dva roky staším hráčům není jednoduché. Všechny zápasy jsme však zvládli na výbornou. Má práce opět spočívala pouze v tom, že jsem hlídal čas na střídání tak, aby měl každý stejnou minutáž hry. Kluci hráli sami bez korekcí a já jen pozoroval skvělý fotbalový seriál o pěti dílech se závěrečným "hepáčem". Chválím celý tým za kolektivní hru, podpořenou neskutečnými individuálními parádami, vysoké nasazení a aktivitu od první do poslední minuty. Radost ze hry z kluků přímo sršela, což nejdůležitější. Klobouček hoši..." Uvedl trenér kategorie U11 Hony Pikner.

Sestava: Musil, Bednář, Ditrich, Klepal, Krumich, Kobliha, Pacovský, Vilím, Luštický, Bruner

.

Skupina:

FK Kolín - TJ Kyje 5:0 (Krumich 3x, Luštický, Ditrich)

FK Kolín - Sokol Struhařov 3:1 (Luštický 3x)

FK Kolín - Čechie Uhříněves 2:1 (Luštický 2x)

Semifinále:

FK Kolín - FK Radošovice 2:0 (Bruner 2x)

Finále:

FK Kolín - FK Říčany 1:0 (Luštický)

Pořadí:

1) FK Kolín U11 2) FK Říčany 3) Sokol Struhařov 4) FK Radošovice 5) TJ Kyje 6) Čechie Uhříněves 7) FK Dobřejovice 8) Junior Praha

Diskuze k článku