PÚ: Kolín nadělil rezervě Českého Brodu 7 branek

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 01.02.2018 | přečteno 656x

Kolín nastoupil netradičně ve středu ke svému dalšímu přípravnému utkání. Na umělé trávě přivítal rezervní tým Českého Brodu, který po následně odjel se sedmibrankovým přídělem.

Kolínští nastoupili do utkání převážně s dorosteneckým týmem. Ze stálé sestavy se na hřiště podívali pouze Živný, Němeček, Seifert. Ostatní dostali zasloužené volno a bylo na dorostencích, aby ukázali, co v nich je.

V první poločase i přes velký počet šancí branka nepadla. Už v 11. minutě se k ostré ráně dostali hostující. Tvrdou ránu zablokoval Daniel Záhora. Kolínští také pálili slepými. Největší příležitost přišla ve 32. minutě po centru Seiferta do velkého vápna. Pokus Matěje Nováka však zhatila jen branková konstrukce českobrodského gólmana.

Kolínský gólostroj rozjel z kraje druhé půle svou premiérovou trefou nováček v modrobílých barvách Libor Křelina. Skóre mohl navýšit Petr Němeček, který se ujal standartní situace po faulu na Nováka. Bohužel pro něj, brankář českobrodské rezervy se blýskl skvělým zákrokem. Na další branku si diváci museli počkat do 69. minuty. Dorostenec Dominik Žemba dostal balon od Živného do vápna a neomylně skóroval přesně pod břevno. To nebylo z jeho střelecké sbírky vše. O minutu později opět dostal míč do branky. V 74. minutě dokonce dovršil svůj hattrick! Druhou branku v zápase vstřelil i Libor Křelina, po centru Němečka se prosadil další dorostenec Vojtěch Uher a konečných 7:0 dovršil krkolomným způsobem Adam Vyhnánek.

Na lavičce "B" týmu Českého Brodu si diváci mohli všimnout Jindřicha Stejskala v roli trenéra. Bývalého hráče FK Kolín, který byl součástí vítězného týmu v sezoně 2013/2014 při postupu do FNL.

FK Kolín: Karban - Živný, Exner, Salva, Seifert - Plandor, Němeček, Záhora, Rosendorf - Křelina, Novák M. | Novák O., Vyhnánek, Žemba, Uher

Diskuze k článku