Kategorie U11 sklízí úspěchy i na turnajích pro starší

Foto: Hony Pikner

Tomáš Šulc | 12.02.2018 | přečteno 226x

U11: Druzí na turnaji v Říčanech pro hráče ročníku 2005, v Pardubicích "jen" třetí.

"V sobotu v Pardubicích na turnaji 2007, nás od zlata dělilo 16 sekund, kdy jsme dostali gól na konečných 1:1 a to nás odsunulo až na třetí pozici. V neděli na turnaji 2005 (!!!) v Říčanech jsme předvedli proti o dva roky starším soupeřům opět skvělé výkony a skončili na druhém místě!!! Hráli všichni hráči a kromě nemocných nikdo nezůstal sedět doma. Kluci zaslouží velkou pochvalu za neskutečné fotbalové výkony!!! Uvedl trenér Hony Pikner.

Nejlepším střelcem turnaje se stal Jakub "Lušťa" Luštický. Gratulujeme!

O víkendu 17-18.2.2018 se kategorie U11 zúčastní dvoudenního MEZINÁRODNÍHO TURNAJE v Hradci Králové Jako Cup 2018, kde se poměří s top týmy z celé České republiky, Polska a Slovenska. Držte našim klukům palce! Děkujeme!

Diskuze k článku