Trenér Havrda nejen o soustředění ve Vrchlabí.

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 21.02.2018 | přečteno 1009x

Kolínský "A" tým odcestoval ve čtvrtek minulého týdne na herní soustředění do Vrchlabí. Cyklus dvoufázových tréninků zakončili sobotním utkáním s domácím celkem FC Vrchlabí, který po podzimní fázi kraluje královéhradeckému krajskému přeboru. V utkání se dvakrát prosadil Josef Janecký a Kolín zvítězil jen těsně 2:1.

Nejen soustředění hodnotí trenér Jaroslav Havrda:

1) Ve čtvrtek jste odjeli na herní soustředění do Vrchlabí. Chyběl někdo, nebo jste byli kompletní?

"Byli jsme kompletní, za což jsem moc rád. Klobouk dolů před všemi, protože téměř všichni hráči mají ještě zaměstnání."

2) Na závěr jste poměřili své síly s domácím klubem. Tvoje hodnocení?

"Nic proti domácímu týmu, ale od první minuty byla jednoznačně kvalita na naší straně, což se projevilo po celých devadesát minut. Co mě mrzí, je inkasovaná laciná branka a velké neproměňování několika šancí. Na druhou stranu, ve hře se začínají objevovat prvky, kterým se hodně věnujeme, za což jsem pochopitelně rád."

3) Jak probíhá zapracování dorostenců? Zůstane některý hráčem "A" týmu pro jarní část?

"Ano, jejich začlenění vypadá slibně, ale jak jsem se již několikrát zmínil, záleží jen na nich. Určitě, budeme disponovat 18 členným kádrem."

4) Do začátku druhé poloviny sezony čekají naše mužstvo další přáteláky, ale co doposud, jak jsi spokojen s prací hráčů?

"Co se týká přístupu v tréninkovém procesu, tam je to v pořádku, v zápasech to v počátku přípravy občas zaskřípalo, v každém zápase jsme vyprodukovali nějaké laciné chyby, ale přisuzuji to k velké fluktuaci v kádru."

5) Určitě nesmíme zapomenout na změny. Je v týmu nějaký potvrzený nováček? Kdo naopak kádr opustil?

"Prozatím nás posílil Libor Křelina a Radek Biško a v současnou dobu dolaďujeme příchod ještě jednoho hráče. Naopak nás opustil Petr Jindřich, který míří do Českého Brodu a Ondra Puk, který se vrátil do Poříčan, jeho odchod mě dodnes mrzí."

Diskuze k článku