Mladší dorost na úvod padl na Admiře

Foto: Zdeněk Bína

Tomáš Šulc | 15.03.2018 | přečteno 212x

FK Admira Praha B – FK Kolín 5:2 (3:0)

Naše sestava: Bína – Šín (41´Vondráček), Nágl, Machurka (K), Kroupa (68´Bláža), – Škorpil, Šámal, Miškovský, Nevečeřal (49´Juřica) – Pelikán, Exner (41´Sosvor)

Naše branky: Pelikán, Škorpil

“V našem prvním mistrovském zápase jsme zavítali na hřiště Admiry Praha a první poločas se nám vůbec nepovedl. Hned od začátku utkání jsme pozdě dostupovali hráče soupeře, pozdě jsme reagovali na vzniklé situace a v útočné fázi nám chyběl pohyb bez míče a větší přesnost v rozehrávce. Výsledkem tohoto všeho bylo vedení soupeře v prvním poločase 3:0. Za zmínku z naší útočné aktivity z prvního poločasu stojí pouze rychlá naše akce, kdy jsme po faulu na Radka Pelikána kopali penaltu, kterou jsme bohužel neproměnili. Do druhého poločasu jsme vstoupili jako úplně jiný tým, nedali jsme soupeři prostor, zlepšili jsme pohyb a zpřesnili rozehrávku a výsledkem bylo snížení ihned po přestávce, kdy po akci Filipa Sosvora a Jiřího Škorpila zakončoval Radek Pelikán a snížil na 1:3. To nám dodalo energii a rázem nás bylo plné hřiště, bohužel nás přibrzdila penalta po našem faulu v 55 minutě a zvýšení domácích na 1:4. Nám se povedlo ihned odpovědět, kdy po přihrávce Jakuba Miškovského před branku Jiří Škorpil křižnou střelou snížil na 2:4. Pokračovali jsme v dobrém výkonu z druhého poločasu, ale kýženou kontaktní branku to nepřineslo a naší snahu přibrzdila střela ze 71 minuty, kdy jsme odkopli míč a několik metrů na naší polovině obránce domácích ve snaze nakopnout míč dopředu trefil neuvěřitelně míč který skončil v našem levém horním rohu branky a tím uzavřel výsledek na konečných 5:2. Uvedl as. trenéra Petr Káninský.

Diskuze k článku