S Chrastavou o další domácí body!

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 06.04.2018 | přečteno 261x

V neděli čeká naše mužstvo v pořadí druhé domácí utkání, ve kterém hostíme celek chrastavského Spartaku. Domácí nečeká žádný lehký úkol, tedy obrat o body Chrastavu, v jejíž dresu nastupuje s kapitánskou páskou známý Jiří Štajner. Nenechte si tento rozhodně zajímavý duel uniknout, začínáme v 16:30 hodin!

Kolín se s týmem z Liberecka utkal už třikrát, z toho dvakrát vyšel jako šťastnější tým. V prvním vzájemném zápase zvítězil Spartak těsně 2:1. Ve zbylých dvou zápasech už kolínští body nedarovali - v jarní části uplynulého ročníku smetli svého nedělního soupeře jednoznačně 4:0, na podzim letošního ročníku zvítězili v Chrastavě těsně 3:2.

Na utkání Vás zvou známá dvojice Lukáš Živný s Milanem Váchou, jako třetí nováček Libor Křelina:

Diskuze k článku