Žáci U12 bojovným výkonem zvítězili v derby s Nymburkem

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 09.04.2018 | přečteno 147x

U12: FK KOLÍN - POLABAN NYMBURK 7 : 0 (1 : 0)

SESTAVA: HABICH, TOBIÁŠ, HELCL, KVASIL, KYRAL, PTÁČEK, OTRADOVSKÝ, SVATUŠKA, TICHÝ, ŠRÁMEK, VRBA, HOLUB, DVOŘÁK, VILÍM

BRANKY: 3x SVATUŠKA, TICHÝ, OTRADOVSKÝ, KYRAL, HELCL

"Hráči předvedli velmi bojovný výkon od první do poslední minuty. Po vzpomínkách na velmi vyhecovaný průběh utkání v Nymburce byli kluci namotivovaní to soupeři vrátit i s úroky. To se povedlo a branek do sítě Nymburka mohlo být ještě dvakrát tolik. Většina utkání se hrála na polovině soupeře, který párkrát zahrozil rychlými brejky, které neproměnil. Kluci hráli technický fotbal plný přihrávek bez žádného nakopávání. Soupeř nám tuto hru umožňoval a díky tomu jsme si připravili spoustu brankových příležitostí, které jsme bohužel proměňovali pouze z padesáti procent." Uvedl trenér Vladimír Zeman.

Diskuze k článku