Žáci U15 porazili Benešov

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 09.04.2018 | přečteno 122x

U15: FK Kolín – FK Benešov U15 2 – 0 (2-0)

Branky: Foršt M., Kenardžiev

FK Kolín: Hurt – Řehák, Čáslava, Noll, Oliva – Nytra, Krupka, Foršt, Rejthar(46.Čáp) – Němec, Kenardžiev

„Jako přes kopírák jsme odehráli utkání s Benešovem jako před týdnem s Třebeší. První poločas slušná nátlaková hra. Dvě branky a další příležitosti. Dokonce jsem chtěl chválit některé jednotlivce. Ale nemohu, protože druhý poločas to byl opět fotbalový zmar. Začínám se přiklánět k názoru, že se zřejmě bude jednat o psychickou bariéru. Neudělat chybu, udržet výsledek. To se asi honí v hlavách kluků. Co je platné, že si Čenda v bráně nesáhne na balón, když hrajeme jakýsi nohejbal přes půlící čáru. Získáme balón, odevzdáme balón. A to vše celých pětatřicet minut. Naštěstí už nemám žádné vlasy, už by byly fuč. Na druhou stranu máme s kolegou Špačkem na čem pracovat. A to nás baví. Jedeme dál.“ Uvedl trenér Jaroslav Bejlek.

Diskuze k článku