Kategorie U14 padla s Benešovem

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 09.04.2018 | přečteno 129x

FK Kolín – SK Benešov 0:2 (0:2)

Sestava Kolína: Poborský; Stárek, Krupka(36´Hurt), Pluhař, Žemba(60´Křovák); Buchta(43´Vojáček), Ješeta, Fojtů(43´Čáslava), Semenec; Koutský, Fíla(57´Procházka).

"Kolín sobotní zápas nezačal šťastně. Již ve 4. minutě utekl obraně Samko a střelou pod břevno nedal Poborskému šanci (0:1). Samko platil na domácí obranu svojí rychlostí a byl u všech nebezpečných akcí, stejně jako v 10. minutě, kdy vybojoval rohový kop. Centrovaný míč Poborský neudržel a Koutek pohodlně doklepl. Domácí postupně zvedali hlavu, ale po samostatných nájezdech se netrefil ani Koutský ani Fíla. Do slibné šance se dostal i Semenec, ale nebyl dostatečně rychlý. Do druhého poločasu nastoupil na hrot Hurt, na druhé straně odstoupil Samko a aktivita se tak přesunula jednoznačně na kopačky domácích. Hurt dvakrát utekl všem, ale brankář Strnad byl vždy na správném místě. V 55. minutě byl zase nejrychlejší Ješeta a brankář Strnad ho musel faulovat. Byla z toho penalta, ale ani tu Hurt neproměnil. Zápas se dá ze strany Kolína označit festivalem zahozených šancí. Čekání na první jarní výhru tak pokračuje." Uvedl trenér Zdeněk Hadrovský.

Diskuze k článku