Kolín obral Admiru o dva body

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 12.04.2018 | přečteno 397x

Ve středu hostili kolínští v rámci dohrávky 18. kola Fortuna Divize C pražskou Admiru. Tentokrát se nejednalo o kanonádu jako v nedělním utkání s Chrastavou. Modrobílí vytěžili z utkání 2 body, když po remíze 1:1 uspěli v penaltovém rozstřelu.

Hosté měli vstup do utkání jako hrom, už ve 3. minutě se dostali do vedení – za obranu se dostal Jakub Panýrek, ten poslal míč k pravé tyčce a brankář Pellegrini musel tak brzy lovit míč ze své sítě. Domácí si museli počkat na vyrovnávací branku až do 30. minuty – Seifert nacentroval míč do vápna, ten se následně odrazil k Liboru Křelinovi a ránou pod břevno srovnal na 1:1. Kolínští se už během první půle mohli dostat i do vedení. Nejprve prověřil brankáře Žuleviče z větší vzdálenosti Němeček, o chvíli později znovu Křelina, jehož střelu tečovala obrana na roh. Ve 35. minutě vzniklo nedorozumění v obranné řadě Admiry a potrestat je chtěl Vácha, který se zmocnil balonu. Jeho pokus o průnik na poslední chvíli zhatil skluz jednoho z obránců.

Poločasovou přestávku si mohli diváci, kteří našli cestu k nám na stadion, zkrátit sledováním utkání přípravky kategorie U8 pod vedením trenéra Michala Pluhaře. Druhý poločas byl ve znamení dobývání hostující branky. V 65. minutě se podařilo hráčům Admiry nastřelit tyč Pellegriniho branky. Kolínští tento atak odvrátili a sami se chtěli přesunout do rychlého protiútoku – střela Váchy byla ale opět vyražena pouze na rohový kop. Ve velké příležitosti se ocitl v 67. minutě stoper Šourek, jeho pokus hlavou bohužel zamířil mimo branku. Do konečného hvizdu hlavního rozhodčího nepadla branka ani na jedné straně a body se musely dělit mezi oba celky. Po penaltovém rozstřelu se mohli radovat kolínští, kteří si připsali na svůj účet i bonusový druhý bod.

Fotogalerie: Fotogalerie Jacklin – FOTO: JAN KOBZÁŇ

Branky: Křelina – Panýrek

Rozhodčí: Křelina Milner – Hanousek, Krupa

ŽK: Křelina Čapek, Křelina – Mošna, Zahálka

Diváci: 120

FK Kolín: Pellegrini – Biško (81‘ Mlynka), Šourek, Nešpor (K), Seifert – Živný – Vácha, Němeček, Šindelář (46‘ Veselý), Čapek – Křelina (71‘ Puk)

FK Admira Praha: Žulevič – Herc, Fric (74‘ Majer), Mošna (K), Čácha, Panýrek (24‘ Šimek), Pelikán (59‘ Zahálka), Pavlata (63‘ Martinic), Turák, Bielesz, Horák

Rozhovor s trenérem Havrdou:

Diskuze k článku