Mladší dorost padl s Vyšehradem

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 28.04.2018 | přečteno 105x

Mladší dorost: FC Slavoj Vyšehrad B - FK Kolín 3:1 (2:1)

Naše branka: Šámal

Naše sestava: Bína – Vondráček, Juřica (41´Nevečeřal), Machurka (K), Kroupa – Škorpil (41´Bláža), Nágl, Šámal V., Miškovský - Sosvor (70´Šín), Šámal J.

„Za velice teplého počasí jsme odehrávali na umělé trávě týmu FC Slavoje Vyšehrad vyrovnaný první poločas, ale mohli to být domácí kdo mohl jít do vedení, když hned po našem špatném odkopu v první minutě soupeř naštěstí netrefil naší odkrytou branku. Již v 6 minutě jsme zahrozili i my, když se po centru Matěje Juřici ocitl Jakub Miškovský zcela sám před brankářem domácích, ale ten jeho slabou střelu z voleje vyrazil. Ve 24 minutě jsme nechali volného hráče ve vápně, který po centru hlavou dostal domácí do vedení 1:0. S odpovědí jsme dlouho nečekali a to ve 35 minutě kdy po přihrávce Lukáše Kroupy postupoval Jiří Šámal sám na domácího brankáře a svůj únik proměnil a vyrovnal na 1:1. Bohužel jsme nerozhodný výsledek do poločasu neudrželi, když ve 38 minutě Daniel Bína neudržel centrovaný míč, který soupeř dorazil do naší branky a prohrávali jsme v poločase 1:2. Druhý poločas jsme chtěli vyrovnat, ale bohužel naše snaha k vyrovnání nevedla a byli to opět domácí, kteří využili volného prostoru, když jsme nechali trestuhodně zcela volné hráče domácího týmu před naší brankou a ti toho využili a zvýšili vedení na konečných 3:1.“ Uvedl trenér Petr Káninský.

Diskuze k článku