St. dorost pokračuje v cestě za prvním místem

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 28.04.2018 | přečteno 182x

Starší dorost: FC Slavoj Vyšehrad B - FK Kolín 2:4 (1:2)

Naše sestava: Karban – Vyhnánek, Exner (K) (80´Strnad), Salva, Vacka – Záhora (88´Hruška), Vlášek – Plandor (83´Žemba)), Rosendorf (83´Šindelář), Koděra – Novák O.

Naše branky: 2x Koděra, Záhora, Rosendorf

„První poločas se odehrával za mírné převahy domácích, ale byli jsme to my kdo otevřel skóre a to po faulu na Standu Rosendorfa David Koděra z přímého kopu nás dostal v 16. minutě do vedení 1:0. Poté se dostali ke slovu domácí, když dvakrát zcela sami hlavičkovali ve 24. a 28. minutě naštěstí mimo naší branku, ale ve 39. minutě se již dočkali a to po nepovedené střele z velkého vápna pohotově umístil z malého vápna osamocený hráč míč do naší sítě a vyrovnal na 1:1. Ale do kabin jsme šli šťastnější my a to když Daniel Záhora ve 43 minutě napřáhl ze 30 metrů a vymetl pravý horní roh branky domácích 2:1. Druhý poločas se soupeř snažil o vyrovnání, ale nedočkal se a byli jsme to opět my, a to nejprve v 77. minutě prošel Standa Rosendorf až do soupeřova vápna a křižnou střelou zvýšil na 3:1 a hned v 78 minutě střelou k tyči David Koděra navýšil naše vedení na 4:1. Soupeř ještě v závěru snížil na 2:4, ale to bylo v tomto zápase vše a tak si odvážíme vítězství 4:2.“ Uvedl as. trenéra staršího dorostu Petr Káninský.

Diskuze k článku