Žáci U15 padli v derby s Čáslaví těsně 2:1

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 03.05.2018 | přečteno 123x

U15: FK Čáslav - FK Kolín 2:1 (1:1)

Branka: Němec

Kolín: Hurt - Čáp, Noll, Čáslava, Oliva - Foršt, Krupka, Řehák - Němec, Kenardžiev

"Vstup do utkání byl famózní. Připadalo mi to jako seřadiště k prvomájovému průvodu. Vskutku pastva pro trenérovy oči.

"Naštěstí po deseti minutách jsme zjistili, že hrajeme fotbal a hru vyrovnali. V 11. a 13. minutě jsme měli dvě obrovské šance, ale bohužel. No a jak to tak bývá, nedáš, dostaneš. V 19. minutě po hrubé chybě ve středu pole jsme prohrávali 1-0. Domácí byli znatelně lepší v práci s míčem a kombinaci. My jsme kontrovali nasazením. Trochu jsme přeskupili postavení hráčů v útoku a záloze. Tato změna se vyplatila v 25.minutě kdy Nytra přesnou přihrávkou našel Němcovu hlavu a bylo srovnáno.

"Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zvrátit výsledek na naši stranu. Ale opět ten začátek druhého poločasu nás přivedl do reality. V 37. minutě jsme dostali takovou kuriózní branku, nebranku. Po jakési hlavičkované v našem malém vápně míč skončil v naší brance. Do konce utkání se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale bez brankového efektu. Poslední minuty jsme vše vrhli do útoku. Útočil i brankář Hurt. Domácí však naše úsilí dokázali ubránit. Remízu by jsme si zasloužili." Uvedl trenér Jaroslav Bejlek.

Diskuze k článku