U15: Žáci berou z Vlašimi bod

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 14.05.2018 | přečteno 92x

FC Sellier&Bellot Vlašim - FK Kolín U15 2:1 pp.

Branky: 55' Krupička, 57' Kenardžiev

FK Kolín: Hurt (36. Poborský) - Čáp, Čáslava, Noll, Oliva - Němec, Krupka, Fořt, Řehák - Kenardžiev, Žídek (Rozumný, Rejthar, Ješeta, Koutský)

"Jako noc a den jsme odehráli utkání ve Vlašimi. V prvním poločase jsme navázali na výkony z předešlých utkání. Domácí měli mírně navrch a tak v 21. minutě se míč ocitl v naší brance. Tentokrát selhala naše záložní řada. O přestávce v kabině trenér Špaček poněkud zvýšil hlas. Okna a dveře to však vydržely. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním výsledek upravit. Míra s Kendym se sami řítili na branku soupeře, ale nic. Ve 45. minutě jsme inkasovali zbytečnou branku z větší vzdálenosti. V 55.minutě však nastal náš čas. Krupič napřáhl z 20 metrů a bylo to tam. O dvě minuty později se konečně prosadil Kendy a vyrovnal. Od této doby do konce utkání jsme měli navrch, ale domácí se ubránili. Penalty nám však nejdou. Nešli nám ani na trénincích ve čtvrtek i pátek. Jedinou proměnil profesor Čáp. Adam poslal balón do kopřiv a Vojta do tyče. Celkově je však nutno říci, že výsledek 2:2 je asi spravedlivý." Uvedl trenér Jaroslav Bejlek.

Diskuze k článku