„Na rozdíl od minulého utkání v Říčanech, kde jsme nehráli fotbal, ale zápasili až po uši v bahně, jsme tentokrát hráli v útulném prostředí a na pěkném hřišti v obci Klášter Hradiště asi dva kilometry od Mnichova Hradiště. Utkání začalo vzájemným oťukáváním a síly byly vyrovnané. Po dvaceti minutách jsme již měli mírnou převahu, kterou jsme proměnili střelou Zelenky ve vedoucí branku. Naše hra se tím uklidnila a začali jsme předvádět celkem pohlednou kombinační hru. Až moc sebejistý projev hry se nám ale brzy vymstil. Po ojedinělém přímém volném kopu soupeře jsme dostali lacinou branku díky špatnému postavení brankáře. Soupeř ožil a hned vzápětí díky nedůslednému bránění ve vápně otočil skóre ve svůj prospěch. Do druhého poločasu jsme nastupovali s odhodláním neprohrát. Celý druhý poločas jsme byli lepším týmem a neustále si připravovali šance ke vstřelení branky. To se nám však nedařilo, protože domácí důsledně bránili své pokutové území. Patnáct minut před koncem opět po ojedinělém rohovém kopu jsme dostali třetí branku. V této fázi utkání musím kluky pochválit, že je to nepoložilo, ale naopak vyburcovalo k dalšímu tlaku na domácí branku. Tři minuty před koncem se prosadil svým důrazem náš střelec Zelenka a snížil na 3 : 2. Od té chvíle už to bylo jen hektické snažení o vstřelení další branky v podobě nákopů do vápna soupeře a sérii rohových kopů. Po posledním rohovém kopu již v nastavení se po skrumáži dostal k míči Koděra a střelou k tyči zařídil aspoň vydřenou remízu. Už se ani nerozehrávalo a rozhodčí odpískal konec.“ Uvedl trenér mladšího dorostu Vladimír Zeman.

Branky: ZELENKA 2, KODĚRA

VESELÝ – STRNAD, HOŘENÍ, JEDLIČKA, JUŘICA, NÁGL (41´ VAVÁK), VLÁŠEK, KODĚRA, STREJČEK, ZELENKA, ŠINDELÁŘ.