Admira Praha U17 B – SK Sparta Kolín U17  3:2 (3:1)

Sled branek:  0:1  Ladislav Hetcl (Jiří Škorpil)

3:2  Michal Exner  (Jiří Škorpil)

Naše sestava: Holý – Vondráček (c), Kroupa, Nevečeřal, Čáp (53´ Rejthar) – Němec,

Exner, Hetcl, Kruliš (69´Foršt) – Škorpil, Řehák (59´Kenardžiev)

Do prvního mistrovského zápasu jsme vstoupili dobře a to když se se prosadil po rohu Jirky Škorpila Láďa Hetcl hlavou a dostal nás v 5 minutě do vedení 1:0. Hned poté jsme nastřelili Michalem Exnerem břevno domácí branky, ale byli to domácí

kdo se dočkali a v rozmezí mezi 13 a 27 minutou otočili vedení ve vlastní prospěch 1:3. Mezitím jsme nastřelili opět tyč domácí branky a tak když jsme přežili nařízený nepřímý  kop v  našem pokutovém území šli jsme do šaten za nepříznivého stavu 1:3.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, bojovali jsme vytvořili si několik brankových příležitostí, ale bohužel to vedlo pouze ke snížení vedení domácích v 60 minutě, kdy se po přihrávce Jirky Škorpila pohotově trefil Michal Exner a nastřelení další tyče domácí branky a tak jsme z prvního mistrovského zápasu odešli bez bodů.

Členské příspěvky FK Kolín, a.s. – PODZIM 2018 (dorost)

Vážení rodiče, žádáme Vás o úhradu členského příspěvku za podzimní část fotbalové sezóny 2018/2019. Platbu proveďte prosím nejpozději do 31. 10. 2018 buď bankovním převodem na účet FK Kolín, a.s. nebo v hotovosti na sekretariát klubu. Pokud bude platba v hotovosti, bude vystaven klubem pokladní příjmový doklad. Částka pro kategorii dorostu činí 1 700,- Kč.

č. účtu:  0420281339/0800

var.  symbol:  4895046703

spec.  symbol:  ID hráče (poskytne trenér)

Zpráva pro příjemce:  jméno a příjmení hráče !!!

Jakékoliv dotazy k platbě příspěvků – Mgr. Vladimír Zeman

(tel: 724 125 375)