Datum           Místo                         Čas             Činnost       Výsledek             Poznámka                                     

9.8.                  Benešov                      18.00            PU                  1:10                 SK Benešov U12 – SK Sparta Kolín U13

10.8.                Benešov                      18.00            PU                  7:6                   SK Benešov U13 – SK Sparta Kolín U13

15.8.                Chrudim                     17.00            PU                  12:2                   MFK Chrudim – SK Sparta Kolín

18.8.                Havlovice                   9.00              turnaj            2.místo             8 týmů

23.8.               Kolín                            18.00            PU                  7:4                    SK Sparta Kolín – FK Čáslav

26.8.               Kolín                            10.00            PU                 8:2                     SK Sparta Kolín – Neratovice

29.8.               Kolín                            18.00            PU                 6:8                     SK Sparta Kolín – Viktorka Žižkov

2.9.                 Náchod                        10.00            MU                4:8                     FK Náchod – SK Sparta Kolín

5.9.                 Svitavy                         16:00            MU                3:5                     TJ Svitavy – SK Sparta Kolín

9.9.                 Kolín                            10.00            MU                5:6                     SK Sparta Kolín – MFK Trutnov

16.9.               Hlušice                        14.00             MU                3:6                     RMSK Cidlina – SK Sparta Kolín

23.9.               Kolín                           10.00             MU                2:9                     SK Sparta Kolín – FC Hlinsko

28.9.              Chrudim                     15.00              MU                5:1                     MFK Chrudim – SK Sparta Kolín

7.10.               Kolín                           10.00              MU                3:7                    SK Sparta Kolín – FK Čáslav

13.10.             Vlašim                        10.00              MU                6:2                    FC Vlašim – SK Sparta Kolín

21.10.             Kolín                           10.00              MU               4:10                   SK Sparta Kolín – FC Hradec Králové

28.10.            Vysoké Mýto              10.00             MU               12:4                    SK Vysoké Mýto – SK Sparta Kolín

31.10.            Čáslav                            9.30    Ondrášovka        8.místo

4.11.               Kolín                            10.00             MU                1:6                     SK Sparta Kolín – FK Pardubice

5.11.               Kolín                            17.00             PU                  7:5                    SK Sparta Kolín U13 – výběr okresu U12

10.11.             Nymburk                    10.00             MU                2:8                     SK Nymburk – SK Sparta Kolín

18.11.             Kolín                            10.00             MU               3:11                    SK Sparta Kolín – FK Mladá Boleslav

25.11.             Kolín                            13:00             PU                15:3                    SK Sparta Kolín – Viktorka Žižkov

1.12.               Neratovice                  14:00             PU                  3:4                    Neratovice – Sparta Kolín

8.12.              Trutnov                        9:00              turnaj  Kolín-Trutnov 1:1,  Kolín – RMSK Cidlina 1:1, Kolín -N. Hradec 1:1

16.12.             Kolín                           10:00             PU                   8:4                   SK Sparta Kolín – Roudnice nad Labem

5.1.                 Praha                           15:00             PU                  6:12                  Tempo Praha – SK Sparta Kolín

12.1.               N.Hradec                     9:00             turnaj  Kolín U13-KolínU12 3:3,  Kolín – RMSK Cidlina 4:1, Kolín -N. Hradec 2:1

20.1.              Kolín                           13.00              PU                                          SK Sparta Kolín – Neratovice

27.1.               Kolín                           13.00              satelitní turnaj               Trutnov, RMSK Cidlina, N. Hradec,  Kolín

2.2.                Nový Bydžov              9:00               satelitní turnaj               Trutnov, RMSK Cidlina, N. Hradec,  Kolín

10.2.              Benešov                      upřesníme     PU                                           SK Benešov – SK Sparta Kolín

17.2.               Kolín                           13.00               PU                                         SK Sparta Kolín – Admira Praha

23.2.               Praha                          14.30               PU                                          Admira Praha – SK Sparta Kolín 10+1

2.3.                 Říčany                     8:00-12.30       turnaj                                     hala  7+1

10.3.               Kolín                             9.30              PU                                          SK Sparta Kolín – Tempo Praha

16.3.               Liberec                      14.30              PU                                           Slovan Liberec – SK Sparta Kolín

23.6.              Č.Brod                          8.30-16.20  turnaj                                    12 týmů