Řídící komise pro Čechy › 2018 F3D – ČLŽ U 12 D

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/306b6a2a-a7be-43d0-83a0-6ebe8dbd5bb6

Odehrané zápasy

16. kolo

Neděle 7. 4. 2019 10:00RMSK „Cidlina“ – SK Vysoké Mýto 2:8 (0:6)

100 diváků Hlušice 2018002F3D1604

Rozhodčí: Hanuš Jindřich. 
Neděle 7. 4. 2019 10:00FK Náchod spolek – SK POLABAN Nymburk 5:1 (0:1)

50 diváků Náchod / UMT 2018002F3D1606

Rozhodčí: Tůma Lukáš. 
Neděle 7. 4. 2019 10:00FK Mladá Boleslav – SK Sparta Kolín,z.s. 6:6 (3:3)

45 diváků Astonka / tráva 2018002F3D1607

Rozhodčí: Šebela Jiří. 
Sobota 6. 4. 2019 16:30FK Čáslav, z. s. – TJ Svitavy 2:0 (2:0)

60 diváků Vodranty – UMT 2018002F3D1601

Rozhodčí: Jiřík Josef. 
Sobota 6. 4. 2019 15:00MFK Chrudim – FC Sellier & Bellot Vlašim 13:3 (9:1)

30 diváků V Průhonech / tráva 2018002F3D1602

Sobota 6. 4. 2019 10:00FC Hlinsko – FC Hradec Králové 0:15 (0:7)

30 diváků Hlinsko – tráva 2018002F3D1603

Rozhodčí: Filipi Vojtěch. 
Sobota 6. 4. 2019 10:00MFK Trutnov – FK PARDUBICE, z.s. 9:1 (3:1)

50 diváků Trutnov, UMT 2018002F3D1605

Rozhodčí: Prinz Zbyněk. 

Tabulka

#KLUBZVRPSBP+P-
1.FC Hradec Králové161501214:364500
2.SK Vysoké Mýto161303138:593900
3.FK Mladá Boleslav161213159:553700
4.FK PARDUBICE, z.s.161204146:513600
5.MFK Chrudim161006105:673000
6.SK Sparta Kolín,z.s.1682690:1092600
7.TJ Svitavy1681781:562500
8.RMSK „Cidlina“16808107:1372400
9.MFK Trutnov1671852:662200
10.FK Čáslav, z. s.16411150:1151300
11.FC Hlinsko16401235:1161200
12.SK POLABAN Nymburk16321151:1481100
13.FK Náchod spolek16231150:109900
14.FC Sellier & Bellot Vlašim16011542:196100

TABULKY

Nejbližší zápasy

20. kolo

Středa 10. 4. 2019 16:30FK Čáslav, z. s. – FK PARDUBICE, z.s.Vodranty – tráva 2018002F3D2003

17. kolo

Sobota 13. 4. 2019 10:00SK POLABAN Nymburk – MFK Trutnov

Poznámka: SC NymburkSC Nymburk 2018002F3D1703

Sobota 13. 4. 2019 10:00FK PARDUBICE, z.s. – RMSK „Cidlina“

Poznámka: Ohrazenice – UMTOhrazenice – UMT 2018002F3D1704

Rozhodčí: Rousek Lukáš. 
Sobota 13. 4. 2019 10:30FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Čáslav, z. s.

UMT-Na Lukách Vlašim 2018002F3D1707

Neděle 14. 4. 2019 10:00FK Mladá Boleslav – TJ Svitavy

Poznámka: Astonka trávaAstonka / tráva 2018002F3D1701

Neděle 14. 4. 2019 10:00 SK Sparta Kolín,z.s. – FK Náchod spolek

Poznámka: Brankovická UMT nebo tráva č.3 Brankovická / UMT 2018002F3D1702

Neděle 14. 4. 2019 10:00 SK Vysoké Mýto – FC Hlinsko

Vysoké Mýto 2018002F3D1705

Rozhodčí: Ropek Stanislav.