SK Sparta Kolín (U12)  – Plán na měsíc: únor 2019

DATUM DEN sraz čas místo činnost poznámka
1. 9:15 10:00-12:00 UMT Kolín PU FTA nominace: Kolář, Macháček – Fňukal, Kašička, Klepal, Krumich, Molnár, Pacovský, Šibrava F., Šibrava Š., ?Tománek?
2. SO
3. NE 12:30 13:30-15:30 UMT Kolín PU 10+1 Pečky U15 nominace: Kolář, Macháček – Beránek, Dupák, Fňukal, Kašička, Krumich,  Molnár, Pacovský – Helcl, Kvasil, Otradovský, Tichý, Vrba… (06)
4. PO 15:50 16:00-17:30 vUMT FK Kolín TJ
5. ÚT 16:20 16:30-17:25 FIT Arena KTJ
6. ST 15:50 16:00-17:30 ZŠ 5. halová TJ
7. ČT 15:50 16:00-17:30 mUMT FK Kolín TJ
8.
9. SO 8:50 9:30-16:00 U litavky, Příbram Boujami Liga nominace: Kolář – Bednář, Kašička, Klepal, Krumich, Molnár, Pacovský, Šibrava F., Šibrava Š.
auta
10. NE 12:15 13:00 UMT Kolín PU Meteor nominace: Macháček – Bednář,  Dupák, Kašička, Klepal, Krumich, Molnár, Pacovský, Šibrava F., Šibrava Š.
11. PO 15:50 16:00-17:30 vUMT FK Kolín TJ
12. ÚT 16:20 16:30-17:25 FIT Arena KTJ
13. ST 15:50 16:00-17:30 vUMT FK Kolín TJ
14. ČT 15:50 16:00-17:30 mUMT FK Kolín TJ
15.
16. SO 11:00 11:30-13:30 Pod Lipou 297, Roudnice n. Labem PU Roudnice U12+U13 nominace: Kolář – Bednář, Dupák, Klepal, Krumich, Krupka, Šibrava F., Šibrava Š., Vilím
auta
17. NE
18. PO 15:50 16:00-17:30 vUMT FK Kolín TJ
19. ÚT 16:20 16:30-17:25 FIT Arena KTJ
20. ST 15:50 16:00-17:30 ZŠ 5. halová TJ
21. ČT TJ zrušena
22.
23. SO volno
24. NE volno
25. PO 15:50 16:00-17:30 vUMT FK Kolín TJ
26. ÚT Arena nebude
27. ST 15:50 16:00-17:30 vUMT FK Kolín TJ
28. ČT 15:50 16:00-17:30 mUMT FK Kolín TJ

SK Sparta Kolín (U12)  – Plán na měsíc: březen 2019

DATUM DEN sraz/odjezd čas místo činnost poznámka
1.
2. SO ZL nadstavbová část podle rozlosování a umístění
3. NE ZL nadstavbová část podle rozlosování a umístění
4. PO 15:50 16:00-17:30 TC Kolín TJ
5. ÚT
6. ST 15:50 16:00-17:30 upřesním TJ
7. ČT 15:50 16:00-17:30 TC Kolín TJ
8.
9. SO
10. NE 8:50 9:30 UMT Kolín PU Tempo Praha
11. PO 15:50 16:00-17:30 TC Kolín TJ
12. ÚT 16:20 16:30-17:25 FIT Arena KTJ
13. ST 15:50 16:00-17:30 upřesním TJ
14. ČT 15:50 16:00-17:30 TC Kolín TJ
15.
16. SO upřesníme upřesníme Liberec PU – Slovan Liberec – Kolín bus
17. NE
18. PO RFA
19. ÚT 16:20 16:30-17:25 FIT Arena KTJ
20. ST 15:50 16:00-17:30 TC Kolín TJ
21. ČT 15:50 16:00-17:30 TC Kolín TJ
22.
23. SO Kolín MU Nymburk
24. NE 8:30 9:00-17:00 Mladá Boleslav Boujami liga
25. PO 15:50 16:00-17:30 vUMT FK Kolín TJ
26. ÚT 16:20 16:30-17:25 FIT Arena KTJ
27. ST 15:50 16:00-17:30 TC Kolín TJ
28. ČT 15:50 16:00-17:30 TC Kolín TJ
29.
30. SO
31. NE Kolín MU Svitavy