Rozpis zápasů

DATUM DEN sraz/bus výkop místo činnost výsledek poznámka
15.8. ST 15:45 17:30 Chrudim PU Chrudim – Kolín 2:10 bus
22.8. ST 17:15 18:00 FK Kolín PU Kolín – Kutná Hora 13:3  
26.8. NE 9:15 10:00 FK Kolín PU Kolín – Neratovice 18:2  
29.8. ST 17:15 18:00 FK Kolín PU Kolín – Viktoria Žižkov 12:3  
2.9. NE 7:15 10:00 Náchod UMT MU Náchod – Kolín 4:10 bus
5.9. ST 12:30 16:00 Svitavy MU Svitavy – Kolín 2:6 bus
9.9. NE 9:15 10:00 FK Kolín MU Kolín – Trutnov 3:1  
12.9. ST 17:15 18:00 FK Kolín PU Kolín – FTA 6:4  
15.9. SO 9:20 10:00 Ústí/Šumperk Boujami Liga 5.místo auta
15.9. SO 8:00 10:00 Hlušice MU RMSK Cidlina – Kolín 12:4 bus
23.9. NE 9:15 10:00 FK Kolín MU Kolín – Hlinsko 7:2  
28.9. 12:45 15:00 V Průhonech, Chrudim MU Chrudim – Kolín 8:4 bus
6.10. SO 9:20 10:00 Plzeň Boujami Liga 7. místo auta
7.10. NE 9:15 10:00 FK Kolín MU Kolín – Čáslav 9:4  
13.10. SO 7:30 10:00 UMT Na Lukách, Vlašim MU Vlašim – Kolín 2:9 bus
21.10. NE 9:15 10:00 FK Kolín MU Kolín – Hradec Králové 10:5  
23.10. ÚT 9:00 9:30 Za Mlýnem 1774/12, Praha 4 TU – Kvalifikace Ondrášovky 2.místo auta
28.10. NE 7:15 10:00 Vysoké Mýto MU Vysoké Mýto – Kolín 17:5 bus
4.11. NE 9:15 10:00 FK Kolín MU Kolín – Pardubice 4:14  
10.11. SO 9:15 10:00 Veslák, Nymburk MU Nymburk – Kolín 3:3 auta
18.11. NE 9:20 10:00 Č.Budějovice Boujami Liga 5.místo auta
18.11. NE 9:15 10:00 FK Kolín MU Kolín – Mladá Boleslav 1:11  
24.11. SO 12:00 12:30 Barrandov ZL – FTA U11 4:1 auta
1.12. SO 13:15 14:00 Neratovice PU Neratovice – Kolín 3:9 auta
1.12. SO 11:40 12:10 a 13:15 Barrandov ZL – Sokolov, Sparta WU13 18:2 ; 8:0 auta
8.12. SO 9:20 10:00 Šumperk Boujami Liga 5.místo auta
15.12. SO 15:00 15:30 Barrandov ZL – Stodůlky 2:3 auta
16.12. NE 9:20 10:00 FK Kolín UMT PU Roudnice nad Labem 10:4  
27.12. ČT 8:00 8:30 Ústí n. Labem Halový TU 4+1 8.místo auta
5.1. SO 14:20 15:00 Tempo Praha PU – Tempo Praha – Kolín 8:6 auta
13.1. NE upřesním 11:05 Barrandov ZL – Unhošť 0:8 auta
20.1. NE 12:15 13:00 FK Kolín PU – Kolín – Neratovice 10:3  
27.1. NE 12:15 13:00 Barrandov ZL – Karlovy Vary U11, Kladno 15:1, 3:4 auta
1.2. 18:00 18:30-20:00 Barrandov PU – FTA 2:7 auta
3.2. NE 12:00 13:00 UMT Kolín PU – 10+1 Pečky 1:20  
9.2. SO 9:20 10:00 Příbram Boujami Liga 5.místo auta
10.2. NE 12:15 13:00 UMT Kolín PU – Meteor 2:14  
17.2. NE 11:20 12:00 Roudnice n.L. PU – Roudnice 07+06 11:1 auta
9.3. SO 12:15 13:00 Barrandov ZL – Most 2:3 auta
10.3. NE 8:50 9:30 FK Kolín PU – Kolín – Tempo Praha 11:15  
16.3. SO upřesním upřesním Liberec PU – Slovan Liberec – Kolín 7:10 bus
24.3. NE 9:15 10:00 FK Kolín MU Kolín – Nymburk 3:14  
24.3. NE 8:15 9:00 Mladá Boleslav Boujami Liga 7.místo auta
31.3. NE 9:15 10:00 FK Kolín MU Kolín – Svitavy 6:4  
7.4. NE 7:45 10:00 Mladá Boleslav, Astonka MU Ml.Boleslav – Kolín 6:6 bus
14.4. NE 9:15 10:00 FK Kolín MU Kolín – Náchod  8:6  
20.4. SO     Ústí n.Labem TU 8+1 8.místo auta
27.4. SO 14:15 15:00 FK Kolín MU Kolín – RMSK Cidlina    
28.4. NE 9:20 10:00 Kolín Boujami Liga    
1.5. ST 11:45 14:00 Trutnov MU Trutnov – Kolín   bus
5.5. NE 7:30 10:00 Hlinsko MU Hlinsko – Kolín   bus
12.5. NE 9:15 10:00 FK Kolín MU Kolín – Chrudim    
18.-19.5. SO+NE       TU Ondrášovka CUP finále   auta
19.5. NE 14:15 15:00 Čáslav MU Čáslav – Kolín   auta
26.5. NE 9:15 10:00 FK Kolín MU Kolín – Vlašim    
2.6. NE 8:00 10:00 Hradec Králové MU Hradec Králové – Kolín   bus
9.6. NE 9:15 10:00 FK Kolín MU Kolín – Vysoké Mýto    
16.6. NE 8:15 10:00 Pardubice, Ohrazenice MU Pardubice – Kolín   bus
22.6. SO 8:15 9:00 Černilov, Hradec Králové TU o pohár Černilova   auta