rozpis zápasů
 DATUM  DEN sraz/bus  výkop  místo  činnost  výsledek  poznámka
 15.8.  ST  15:45  17:30  Chrudim  PU Chrudim – Kolín  2:10  bus
 22.8.  ST  17:15  18:00  FK Kolín  PU Kolín – Kutná Hora  13:3
 26.8.  NE  9:15  10:00  FK Kolín  PU Kolín – Neratovice  18:2
 29.8.  ST  17:15  18:00  FK Kolín  PU Kolín – Viktoria Žižkov  12:3
 2.9.  NE  7:15  10:00  Náchod UMT  MU Náchod – Kolín  4:10  bus
 5.9.  ST  12:30  16:00  Svitavy  MU Svitavy – Kolín  2:6  bus
 9.9.  NE  9:15  10:00  FK Kolín  MU Kolín – Trutnov  3:1
 12.9.  ST  17:15  18:00  FK Kolín  PU Kolín – FTA  6:4
 15.9.  SO  9:20  10:00  Ústí/Šumperk  Boujami Liga  5.místo  auta
 15.9.  SO  8:00  10:00  Hlušice  MU RMSK Cidlina – Kolín  12:4  bus
 23.9.  NE  9:15  10:00  FK Kolín  MU Kolín – Hlinsko  7:2
 28.9.  PÁ  12:45  15:00  V Průhonech, Chrudim  MU Chrudim – Kolín  8:4  bus
 6.10.  SO  9:20  10:00  Plzeň  Boujami Liga  7. místo  auta
 7.10.  NE  9:15  10:00  FK Kolín  MU Kolín – Čáslav  9:4
 13.10.  SO  7:30  10:00  UMT Na Lukách, Vlašim  MU Vlašim – Kolín  2:9  bus
 21.10.  NE  9:15  10:00  FK Kolín  MU Kolín – Hradec Králové  10:5
 23.10.  ÚT  9:00  9:30  Za Mlýnem 1774/12, Praha 4  TU – Kvalifikace Ondrášovky  2.místo  auta
 28.10.  NE  7:15  10:00  Vysoké Mýto  MU Vysoké Mýto – Kolín  17:5  bus
 4.11.  NE  9:15  10:00  FK Kolín  MU Kolín – Pardubice  4:14
 10.11.  SO  9:15  10:00  SCM, Nymburk  MU Nymburk – Kolín  3:3  auta
 18.11.  NE  9:20  10:00  Č.Budějovice  Boujami Liga  5.místo  auta
 18.11.  NE  9:15  10:00  FK Kolín  MU Kolín – Mladá Boleslav  1:11
 24.11.  SO  12:00  12:30  Barrandov  ZL – FTA U11  4:1  auta
 1.12.  SO  13:15  14:00  Neratovice  PU Neratovice – Kolín 3:9  auta
 1.12.  SO  11:40  12:10 a 13:15  Barrandov  ZL – Sokolov, Sparta WU13 18:2, 8:0  auta
 8.12.  SO  9:20  10:00  Šumperk  Boujami Liga 6.místo  auta
 15.12.  SO  15:00  15:30  Barrandov  ZL – Stodůlky  auta
 16.12.  NE  9:20  10:00  FK Kolín UMT  PU Roudnice nad Labem
 27.12.  ČT  upřesním  8:00 Jateční 1026/18, Ústí n. Labem  Halový TU 4+1  auta
 5.1.  SO  upřesním  upřesním  Tempo Praha  PU Tempo Praha – Kolín  auta
 13.1.  NE  upřesním  11:05  Barrandov  ZL – Kladno  auta
 20.1.  NE  12:15  13:00  FK Kolín  PU Kolín – Neratovice
 26.1.  SO  upřesním  upřesním
 27.1.  NE  upřesním  upřesním
 2.2.  SO  upřesním  upřesním
 3.2.  NE  upřesním  upřesním
 9.2.  SO  upřesním  upřesním
 10.2.  NE  upřesním  upřesním
 16.2.  SO  upřesním  upřesním
 17.2.  NE  upřesním  upřesním
 23.2.  SO  upřesním  11:15  Barrandov  ZL – Karlovy Vary U11  auta
 23.2.  SO  upřesním  12:30  Barrandov  PU – FTA  auta
 3.10.  NE  upřesním  upřesním  Barrandov  nadstavbová část ZL  auta
 9.3.  SO  upřesním  upřesním  Barrandov  nadstavbová část ZL  auta
 10.3.  NE  upřesním  upřesním  Barrandov  nadstavbová část ZL  auta
 10.3.  NE  12:15  13:00  FK Kolín  PU Kolín – Tempo Praha
 16.3.  SO  upřesním  upřesním  Liberec  PU Slovan Liberec – Kolín  bus